Kedves ügyfeleink! Technikai hiba miatt az OTP SimplePay fizetés jelenleg nem működik. Dolgozunk a hiba elhárításán! Köszönjük a megértéseteket!
Hirdetés

Állás Hirdetés: Tapasztalt Asztalos

Ár nélkül

Cégnév: Varga Bútorok Interior Kft
Állás helyszíne: Budapest XVII kerület
Munkakör: Asztalos
• Fa alapanyagok feldolgozása és megmunkálása kézi és gépi eszközök segítségével.
• Bútorok,, és egyéb faipari termékek készítése.
Elvárások:
• Tapasztalat és jártasság faipari munkákban.
• Képzettség vagy szakmai végzettség asztalos területen.
• Kézügyesség és precizitás.
• Jó problémamegoldó készség és önálló munkavégzés.
Előnyt jelent:
• Munkatapasztalat bútorkészítés területén.
• Képzettség és tapasztalat fafeldolgozó gépek használatában.
Ajánlat:
• Versenyképes fizetés kiemelt bérezéssel a tapasztalat és készségek alapján.
• Stabil munkahelyi környezet és lehetőség a szakmai fejlődésre.
• Barátságos és összetartó csapat.
• Modern és jól felszerelt műhely.
Várjuk jelentkezését:
Tel: 06-20-779-6970
email: vargabutorok@gmail.com

Hirdető neve: Varga Dávid
Hirdető országa: Magyarország
Hirdető irányítószáma: 2119
Hirdető városa: Pécel